Laçi mbërrin në Baku

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipi i Laçit ka mbërritur ditën e martë në mbrëmje në Baku, aty ku do të luajë ndeshjen e kthimit me Inter Baku për eliminatoret e Europa League. Kurbinasit barazuan ndeshjen e parë në shtëpi ndaj azerëve 1-1, dhe tani janë gati për ndeshjen e kthimit. Ekipi i drejtuar nga trajneri Armando Cungu do të zhvillojë sot seancën e fundit stërvitore përpara ndeshjes. Takimi do të zhvillohet në orën 18:00 me orën tonë lokale në stadiumin “Shafa”.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.