Laçi me mungesa ndaj Flamurtarit

0
SHPËRNDAJE

Laçi, pas fitores me Vllazninë në “Reshit Rusi”, ka vijuar përgatitjet për ndeshjen ndaj Flamurtarit, e cila do luhet në stadiumin e qytetit të Laçit. Edhe ndaj vlonjatëve, trajneri Ndreu do ketë disa mungesa të rëndësishme.

Sulmuesi Bruno Aquino do të mungojë në ndeshjen e radhës, për shkak se ka plotësuar numrin 3 të kartonëve dhe do të vuajë ndëshkimin. Ndryshe, qëndron situata me Regi Lushkjen.

Mesfushori, që tashmë është kthyer në një pikë të fortë për laçianët rikthehet prej pezullimit dhe pritet të jetë në formacionin kryesor. Takimi Laçi-Flamurtari luhet të shtunën dhe do të startojë nga ora 14:00 në stadiumin “Laçi, poashtu kjo sfidë pritet të transmetohet drejtpërsëdrejti nga SuperSport. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.