Laçi me Vllazninë për jetë a vdekje

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Laçit
Ekipi i Laçit

Duket si titull pak i rëndë duke parë që është ende fillimi i kampionatit, por duke parë ashpërsinë e garës dhe gjendjen aspak të mirë në klasifikim, Laci i shkon Vllaznisë me pretendimin e të paktën marrjen e një pike pasi fundi i tabelës sa vjen e bëhet më kërcënues për të. Një lajm i mirë është rikthimi i lojtarit me përvojë, Abraham i cili shleu dënimin e kartonit të kuq dhe është i gatshëm për tu vënë nën urdhërat e trajnerit Ndreu.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.