Laci merr lojtarin e Lyon

0
SHPËRNDAJE

 

Kris Hyseni me fanellën e Lyon
Kris Hyseni me fanellën e Lyon

Laci nën drejtimin e Troisit po lëviz në merkaton verore. Tashmë në këtë skuadër është afruar edhe Kris Hyseni që më parë ka qenë në Akademinë e klubit të njohur francez, Lyon dhe gjithashtu janë afruar edhe dy lojtarë të Besës si Alked Celhaka dhe Darlin Bajaziti. Pritet këto ditë të ketë edhe afrime të tjera në rradhët e bardhezinjëve.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.