Laçi merr nigerianin e Dinamos

0
SHPËRNDAJE

Superiorja / Efiong Ejoh do të jetë pjesë e Laçit sezonin e ardhshëm. Nigeriani u bë pjesë e futbollit shqiptar sezonin kaluar, kur iu bashkëngjit skuadrës së Dinamos.

Tashmë ai i është bashkuar Laçit dhe do mundohet të tregojë vlerat në Superiore.

Mesfushori i majtë ka marrë aprovimin e trajnerit Nica, që e ka parë edhe në miqësoren me Teutën, në të cilin ai luajti si titullar.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.