Laçi në formë, fiton miqësoren e rradhës

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ekipini Laçit duket në një formë mjaft të mirë në këtë fazë përgatitore pas fitores së arritur ndaj ekipit maqedonas të Pelister. Djemtë e drejtuar nga Armando Cungu fituan takimin me rezultatin 2-0, teksa veç fitores zhvilluan dhe një ndeshje shumë të mirë. Trajner shkodran ka aktivizuar edhe lojtarët e afruar në ekip së fundmi. Me këtë fitore Laçi tregon edhe njëherë se është gati për sezonin e ri, në të cilin duan të jenë pretendentë për kupat e Europës, ashtu si çdo vit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.