Laçi në “rikonsruksion”, priten afrime të bujshme

0
SHPËRNDAJE

Ekipi i Laçit

Ekipi i Laçit ka bërë ndoshta sezonin e tij më të dobët në superligë ku rrezikon rënien nga kategoria. Laçi mban vendin e parafundit dhe sëbashku me Korabin janë dy skuadrat që bien një kategori më poshtë nqs kampionati mbaron tani.

Ekipi i Laçit ka hyrë fuqishëm në merkato dhe priten lojtarë nga tregu vendas dhe ai i huaj me qëllimin e vetëm mbajtjen e Laçit mes 10-të më të mirave.

Donatorët kanë premtuar rindërtimin e ekipit me elementë kualitativ.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.