Laçi nënshkruan me dy prej brazilianëve

0
SHPËRNDAJE

eskuerda dhe ribeiroMaikon Eskuerda dhe Robert Riberiro do të jenë pjesë e Laçit sezonin e ardhshëm.

I pari luan si mesfushor, ndërsa i dyti në majë të sulmit, ndërkohë që mesfushori tjetër Rafael Medeiro akoma nuk ka nënshkruar.

Gjithashtu mësohet se as mesfushori Rikardinjo nuk do të vijë te Laçi, i cili është hedhur në kërkim të një tjetër sulmuesi.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.