Cungu i jep “llustrën” e fundit Laçit në Baku

0
SHPËRNDAJE

laci1

Kurbinasit kanë zhvilluar sot në mbrëmje seancën e fundit stërvitore në prag të ndeshjes me Inter Baku. Gjithçka mbetet ende e hapur pas rezultatit 1-1 të ndeshjes së parë dhe te Laçi shpresojnë të gjithë në një rezultat pozitiv që do i hapte rrugën një kualifikimi në fazën tjetër të Europa League.

laci2

S'KA KOMENTE

Comments are closed.