Laçi, priten largime

0
SHPËRNDAJE

laci-europaleagueSkuadra e Laçit ka nisur formatimin me një grup të ri lojtarësh, disa prej tyre ende s’e kanë provuar shijen e Kategorisë Superiore. Por duket se provat teknike në ndeshjet miqësore kanë lënë të pakënaqur stafin bardhezi dhe nga skuadra pritet të largohen 3-4 futbollistë, madje edhe ndonjë nga brazilianët e afruar së fundmi.
Ndërkohë që pritet të afrohen edhe dy lojtarë të tjerë, një sulmues dhe një fantasist brazilian.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.