Laçi shkërmoq Flamurtarin, tre gola Rexhinaldo

0
SHPËRNDAJE

Laçi mposhti Flamurtarin me rezultatin 4-2 në ndeshjen e javës së 23-të të Kategorisë Superiore, duke barazuar me pikë vlonjatët dhe duke i zhytur ata në krizë të thellë. Rexhinaldo ishte padyshim heroi i kurbinasve, i cili shënoi tripletë.

Për kuqezinjtë e shpëtim Duros, u munduan të hapnin rezultatin Siljanovski dhe Musta, por pa sukses. Në fundin e ndeshjes, Myrto Uzuni shënoi edhe golin e katër, duke i vendosur kapak triumfit të skuadrës së Mezanit.

 

Kjo ishte humbja e tretë radhazi për skuadrën e Duros, e cila është barazuar me pikë nga Laçi duke zbritur në vendin e 4-t.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU