Laçi tenton vlonjatin

0
SHPËRNDAJE

bishajAlvaro Bishaj, 24-vjeçari vlonjat, pas Tiranës dhe Vllaznisë, tanimë i del emri te Laçi që ka nisur kontaktet me mbrojtësin.

minuta90.com mëson se ka patur bisedime mes tij dhe drejtuesve bardhezinj. Por, gjithçka pritet të mësohet në ditët në vijim se çfarë do të ndodhë.

Laçi, sezonin e fundit ka pasur shumë largime dhe duket se strategjia e drejtuesve për sezonin e ri do jetë baza me lojtarë të rinj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.