Laci-Vllaznia, derbi me kuptimin e plotë të fjalës

0
SHPËRNDAJE

Vllaznia-LaciDy skuadrat veriore Laci i drejtuar nga Ramadan Ndreu dhe Vllaznia e Armando Cungut do të përballen në një sfidë tepër të rëndësisshme në javën e 32. Sic dihet të dyja skuadrat rrezikojnë qendrimin mes më të mirëve. Laci ndodhet në vendin 7 me 31 pikë, ndërkohë që vendi i parafundit ka 28 të tilla, pra 3 më pak. Ndërkohë që Vllaznia është një pikë dhe një pozicion më lartë se bardhezinjtë. Ky takim pritet të dhuroj emocione të shumta, por edhe një rivalitet të tensionuar sportiv, për vetë stresin që ka një 90 minutësh i tillë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.