Laçi zyrtarizon mesfushorin shkodran

0
SHPËRNDAJE

Arsid Kruja
Arsid Kruja

Superiorja/ Merr fund dilema e çështjes se Arsid Krujës. Mesfushori shkodran është zyrtarisht pjesë e ekipit të Laçit për sezonin e ri. Pas shumë peripecive me ekipin arab të Hajer, duket se lojtari ka gjetur gjuhën e përbashkët me ta dhe tashmë është bashkuar me ekipin kurbinas. Mesfushori Kruja u përfol edhe për një rikthim të mundshëm tek ekipi ku doli si futbollist, Vllaznia, por duket se kanë qënë thjesht fjalë, ose palët nuk kanë arritur akordin mes tyre. Arsid Kruja ka firmosur një kontratë 1-vjeçare me Laçin, dhe pritet të jetë i gatshëm për trajnerin Cungu qysh në ndeshjen e rradhës në kampionat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.