Lajm fantastik nga Kombëtarja

0
SHPËRNDAJE

kombetarja_stervitje-2-658x370Sic dihet tashmë, ekipi ynë ka nisur në Austri përgatitjet për Euro 2016 teksa nga kampi kuqezi bëhet e ditur se Taulant Xhaka e ka kaluar plotësisht dëmtimin dhe është i gatsh-ëm ti shërbejë Kombëtares. Kështu është shprehur vetë Xhaka raporton Panorama Sport ndërsa po sipas kësaj gazete, në formë të shkëlqyer duket Sokol Cikalleshi që ka shënuar një tregolësh në ndeshjen e parë stërvitore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.