Lajm i keq për futbollin korçar

0
SHPËRNDAJE

13346625_1052463218124732_6962821036949506837_n
Vasfi Haruni

Ka humbur betejën e jetës pas një sëmundje të gjatë ish-presidenti i ekipit të Skënderbe-ut, Vasfi Haruni. Ai njihej nga të gjithë si njeri tepër pasionant dhe dashamirës i madh i sportit dhe futbollit në vecanti. Vasfi Haruni ka dhënë kontribut të madh në mbështetjen e klubit korcar për vite me radhë. Familjes Haruni i ka dërguar një telegram ngushëllimi edhe kreu i FSHF-së, Armand Duka.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.