Lajm i keq për Realin e Madridit. Flet mjeku

0
SHPËRNDAJE

ronaldo

Tek Reali kanë janë bërë të gjithë me dhimbje koke.

Pas ekzaminimit që po kryen ditë pas ditë Ronaldo lidhur me dëmtimin që mori nga Payet në ndeshjen finale të kampionatit evropian ndaj Francës, mjeku ka dhënë lajmin se kur do të kthehet Cristiano Ronaldo në fushë.

Mjeku ka than për gazetarët  se Ronaldo do të qëndroj rreth dy muaj jashtë fushave.

Portugezi do të humb finalen e SuperKupës së Evropës dhe dy ndeshje te para të sezonit të ri në La Liga.

Ai do të rikthehet në fushë në fillim të shtatorit ka thënë mjeku për mediat spanjolle.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.