Lajm i mirë për Gjokën, mbrojtësi i gatshëm ndaj Partizanit

0
SHPËRNDAJE


Superiorja / Gjirokastriti i kukësit Ylli Shameti, u dëmtua në ndeshjen e fundit me Teutën, teksa mbrojtësi ka pësuar një tërheqje.

Kjo është zbuluar pas kontrollove mjekësore dhe tashmë i duhet që gjirokastriti të vijojë me terapinë dhe më pas të nisë vrapimet. Kjo do të zgjasë rreth dy javë, ndaj dy sfidat në vijim ai i humbet.

Pikërisht me Laçin dhe Tiranën Shameti nuk do të jetë nën urdhrat e trajnerit Gjoka, për t’u kthyer i gatshëm për finalen me Partizanin në kryeqytet.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.