Lajm i rëndësishëm për Memushajn

0
SHPËRNDAJE

Ledian Memushaj
Ledian Memushaj

Ledian Memushaj ka rinovuar me Peskarën, dhe do të jetë pjesë e ekipit italian deri në vitin 2020 shkruan eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio.

Bisedimet kishin nisur prej disa kohësh dhe tashmë janë konkretizuar me firmosjen e kontratës së re.

Mesfushori vlonjat që mban shiritin e kapitenit, është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Peskarës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.