Lajme të këqija për Interin

0
SHPËRNDAJE


Ajo që pritej ka ndodhur. Pas humbjes ndaj Juventusit, ka dëme të tjera në shtëpinë zikaltër. Interi nuk do të ketë për dy ndeshjet e radhës dy nga lojtarët kryesor, Icardi dhe Perisic të cilët janë dënuar nga Gjykata Sportive, raporton Albeu.

Futbollisti kroat u ndëshkua me karton të kuq, ndërkohë që Icardi protestoi ashpër ndaj Rizzolit dhe shkelmoi topin drejt arbitrit. Në këtë mënyrë ata nuk do të jenë në sfidat ndaj Empolit dhe Bolognës.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.