Lajme të mira për Plakun

0
SHPËRNDAJE

Sebino Plaku gjatë një ndeshje kundër Borussia Dortmund
Sebino Plaku gjatë një ndeshje kundër Borussia Dortmund

Sebino Plaku fiton në KAS. Plaku u përball me Slask Wroclaw të Polonisë në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv (CAS), dhe sulmuesi i Skënderbeut e ka fituar gjyqin me palen polake.
Tashmë ai pret dëmshpërblimin, që sipas Panorama Sport shkon në më shumë se 200 mijë euro.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.