Lajmi i fundit/ Ja vendimi zyrtar për ndeshjen Tirana-Partizani

0
SHPËRNDAJE

dritat-470x273Derbi Tirana-Partizani nuk do të rinisë sot. Ndeshja do të luhet nesër në orën 14:00.

Sfida do të rinisë në minutën e 63-të, pikërisht aty ku u ndërpre për shkak të mungesës së energjisë elektrike. Sfida u ndërpre në minutën e 63-të për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike.

Zyrtarët e ndeshjes, me në krye delegatin Lysien Nurishmi, kanë pritur 30 minuta dhe tashmë është marrë vendim zyrtar që sfida të mos riluhet sot. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.