Lajmi i Fundit / Largohet De Biazi

0
SHPËRNDAJE

De Biazi në një konferencë për shtyp pasi ka falenderuar gjithkënd dhe veçanërisht futbollistët, zyrtarizon largimin.

Dukej tepër i prekur por çdo histori e ka një fund.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.