Lajmi i mirë tek Lushnja. Bomberi gjen akordin financiar

0
SHPËRNDAJE

Superiorja/ Mikel Canka dhe Agim Meto do të jenë pjesë e Lushnjës në Kategorinë Superiore gjatë sezonit të ri futbollistik.
Sulmuesi ka rinovuar sot kontratën me drejtuesit e klubit pasi gjeti gjuhën e përbashkët me ta në lidhje me kushtet financiare.

Ndërkohë Agim Meto është një përforcim i ri për skuadrën e Artan Banos. Gjatë sezonit të shkuar ai ishte pjesë e Bylisit, ndërsa tashmë ka gjetur akordin dhe ka firmosur kontratën me skuadrën e cila e mposhti në garën për t’u ngjitur në Superiore.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.