“Lakra e Artë” për trajnerin e Kombëtares sonë

0
SHPËRNDAJE

d1-190Në Shqipëri është bërë shënjestër e shumë kritikave pas dy ndeshjeve të fundit por edhe pas një sërë zhvillimeve negative me Kombëtaren tonë, por Giovanni De Biasi në Itali vazhdon të mbahet lart teksa kësaj radhe ka fituar cmimin “Radicchio d’oro” (Lakra e Artë).

Edhe pse me emërtim disi qesharak, cmimi është i një niveli serioz i akorduar nga zona e Venetos në provincën e Trevizos e cila dekoron më të dalluarit e fushave të ndryshme. Në garë me De Biasin ishin edhe personazhi tjetër me pasaportë shqiptare, këngëtari Al bano Carrisi, si dhe Miss Italia Rachele Risalti, këngëtarja Martina Colombari etj.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.