Lampard: Është fat të luash me Pirlon

0
SHPËRNDAJE

pirlo-lampardIsh mesfushori i Chelsea-s dhe Manchester City-it nuk i kursen komplimentat për shokun e tij të ri tek New York City FC.

“Është fat të luash me Pirlon”,- shprehet ai. Dy yjet evropianë mund të debutojnë të dielën kunder Toronto Fc. Pirlo, Lampard së bashku me ish sulmuesin e Barcelonës, David Villa do të përbëjnë nje treshe simpatike në kampionatin amerikan.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.