Largimi i Tramexanit do ta dëmtojë kombëtaren

0
SHPËRNDAJE

54% e lexuesve të minuta90.com mendojnë se largimi i zëvendës trajnerit Tramexani do ta dëmtojë kombëtaren kuq e zi në të ardhmen.

32% e lexuesve mendojnë se nuk dëmtohet kombëtarja nga ky largim.

Duhet thënë se megjithëse Shqipëria ka 6 pikë, loja e kombëtares ka zhgënjyer tifozët. Edhe presidenti Duka në një intervistë për “News 24” u shpreh se Maqedonia ka luajtur më mirë megjithëse ka 0 pikë.

Paraqitja ndaj Izraelit duket se i vuri kapakun. Alibia se duke patur në grup Spanjën dhe Italinë shanset janë 0 për tu kualifikuar duket se e kanë larguar pak presionin nga De Biazi.

Te presim dhe të shohim kush ka të drejtë.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.