Largimi i Trashit nga Partizani, dy ekipe në garë

0
SHPËRNDAJE

Lorenc Trashi ka shumë të ngjarë që deri në fund të janarit të shkojë te Skënderbeu ose Kukësi. Mbetet për t’u parë nëse drejtuesit do të vendosin të prishin kontratën me lojtarin, i cili ka një marrëveshje që skadon pas dy vitesh, apo nëse do të vazhdojnë bashkëpunimin me të.

Nëse gramshioti do të largohet, për të janë gati Skënderbeu dhe Kukësi. Vitet e fundit Trashi ka qenë një nga mesfushorët më të spikatur të Superiores.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.