Largohet Djilas, sulmi bardheblu ende në “kaos”

0
SHPËRNDAJE

imageSuperiorja/ Ka përfunduar pa filluar mirë aventura e Vladimir Djilas tek Tirana. Sulmuesi serb i cili u bashkua me bardheblutë para disa ditësh, duket se nuk ka bindur trajnerit Shkëlqim Muça për aftësitë e tij. Trajneri e ka provuar serbin gjatë miqësores së zhvilluar në Kërçovë, dhe nuk ka dhënë miratimin për qëndrimin e tij. Djilas është kthyer sërisht në Beograd, pasi dështoi të arrinte akordin ke bardheblutë. Ndërkohë sulmini Tiranës mbetet ende një problem, duke parë që ndihet mungesa e një bomberi të vërtetë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.