Largohet edhe Dema!

0
SHPËRNDAJE

Bekim Dema, sipas shtypit sportiv, s’do të jetë më pjesë e Kukësit. Aktivizimi I tij me “pikatore” ka bërë që dëshira e të dyja palëve të ishte ndërprerja e parakohshme e kontratës.

Dritan Dervishi dhe Bekim Dema gjatë prezantimit

S'KA KOMENTE

Comments are closed.