Largohet Klodian Duro nga stoli i Kukësit?

0
SHPËRNDAJE

Klodian Duro
Klodian Duro

Trajneri Klodian Duro, duke se nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Kukësit. Ky është lajmi ekskluziv që Minuta90.com ka zbuluar përpara pak minutash. Detaje të tjera mund të zbardhen më vonë. Duro nuk ka dal në stërvitje ditën e sotme me Kukësin. Lajmi nuk është i konfirmuar, por ka shumë gjasa që deri në fund të sezonit stolin e kuksianëve merr Hasan Lika deri në fund të sezonit.

Ndërkohë që zëra të tjera bëjnë të ditur se trajneri Duro ka probleme familjare ndaj dhe s’ka udhëtuar as me skuadrën në grumbullim në Vlorë për takimin ndaj Flamurtarit.

Presim dhe shohim, koha do të sqaroj më mirë këtë situatë ende të paqartë, ku edhe vetëm klubi s’ka bërë asnjë deklarat lidhur me këtë temë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.