Las Palmas tremb Realin, fiton Sevilla (video)

0
SHPËRNDAJE

I eshte dashur nje gol ne minuten e fundit te besuarve te Zidane nga Casemiro per te mposhtur 2-1 ekipin modest te Las Palmas duke mbajtur keshtu diferencen prej kater pikeve me Atletico Madrid te vendit te dyte, vend i kapshem per galaktiket qe nuk shkelqejne me si dikur. Nderkaq fiton Sevilla 4-2 ndaj Villareal qe u duk pak e lodhur nga mesjava europiane ndersa Levante dhe Bilbao nuk gabuan ne shtepi ndaj Valencias dhe Betis respektivisht.

12833480_10153359431026770_996365305_n

12833480_10153359431026770_996365305_n (1)

 

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.