Latifi dhe Kaçe do ta ndjekin ndeshjen Shqipëri-Spanjë nga tribuna

0
SHPËRNDAJE

liridon latifiminuta90.com, para pak minutash, publikoi dy ndryshimet që trajneri De Biasi pritet të bëjë në formacionin titullar sa i përket ndeshjes me Spanjën. Ndërsa, po faqja jonë zbulon një tjetër informacion të saktë.

Burime të sigurta të minuta90.com konfirmojnë se, dy mesfushorët Liridon Latifi dhe Ergys Kaçe do ta ndjekin ndeshjen nga tribuna. Ky vendim është marrë para pak minutash nga De Biasi.

Arsyeja është se tekniku kishte në dispozicion 25 futbollistë, ndërsa lejohen vetëm 23 lojtarë. Dy të sakrifikuarit ishin nga reparti i mesfushës, repart ky i cili është më i populluari. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.