Latifi prezantohet tek Puskas

0
SHPËRNDAJE

Mesfushori me tipare sulmuese i Skenderbeut Liridon Latifi eshte prezantuar pas diten e sotme tek Akademia Puskas ne Hungari .

Latifi u ble nga Puskas tek Skenderbeu per shifren e 1 milion euro ,duke shenuar shifren rekord per shitjen me te shtrente ne Shqiperi.

Gjate prezantimit Latifi ka folur dhe fjalet e para si “Hungarez” Latifi:Jam për herë të në një klub të huaj, përshtypje e para janë shumë të mira. Do të punoj në një ambient të shkëlqyer dhe dua ta indentifikoj veten me objektivat e klubit. Do të jap më të mirën që ekipi të arrij rezultate të mira dhe ta ndihmoj për të arritur objektivat.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.