Legjenda e Liverpool gjuan “dizzy penalty” (video)

0
SHPËRNDAJE

Edhe legjenda e kuqe Robbie Fowler ka goditur dhe shënuar nga penalltia atë që quhet penalltia e marrjes së mendve pasi gjuhet pasi lojtari ka bërë më parë një numër rrotullimesh rreth topit. E gjitha u bë për bamirësi dhe u kthye në një festë të madhe për të pranishmit.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.