Legjenda futbollit Pele shtrohet në spital

0
SHPËRNDAJE

Pele, legjenda e futbollit botëror, është shtruar në spital pasi ka humbur ndjenjat në shtëpinë e tij.

77-vjeçari është parë kohët e fundit duke ecur me një pajisje ndihmëse, gjë që ka shkaktuar shqetësim te fansat e tij.

Pele i është nënshtruar analizave dhe do të qëndrojë në spital derisa të kuptohet shkaku i humbjes së ndjenjave.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.