Legjionarët, Aliji e nis keq

0
SHPËRNDAJE

13669139_10153584182850957_829226440540761638_nKa rezultuar një makth debutimi i Naser Alijit tek Kaiserslautern.

Ekipi i mbrojtësit është shpartalluar 4-0 nga Hanoveri, ku goli i parë u shënua edhe për një pjesë faji të djaloshit nga Kumanova.

Ndërkohë, Elis Bakaj dhe Amir Rrahmani luajtën gjatë gjithë lojës në barazimin pa gola të RNK Split me Slaven Belupo, ekip në të cilin aktivizohet sulmuesi shqiptaro-maqedonas, Muzafer Ejupi. / minuta90.com /

S'KA KOMENTE

Comments are closed.