Leicester City marrëveshje për Luis Hernandez

0
SHPËRNDAJE

Luiz Hernandes

  • Leicester City marrëveshje për Luis Hernandez

Udhëheqësit e Premier League kanë rënë dakord për të nënshkruar me 27-vjeçarin, futbollistin e  qendrës nga Sporting Gijon në një transferim këtë verë, , sipas Radio Marca.

27-vjeçarit I mbaron kontrata në fund të sezonit dhe liderët e Premier League kanë filluar përpjekjet e tyre për një marrëveshje gjatë transferimeve në verë.

Hernandez, i cili filloi karrierën e tij tek të rinjtë e Real Madridit, ishte gjithashtu në bisedime në lidhje me një kalim te Real Betis.

Mbetet të shohim rrjedhimin e ngjarjeve dhe nëse Hernandez do të bie dakort me ofertën që do ti bëhet.

2876682

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.