Lenjani ndryshon mendje

0
SHPËRNDAJE

Ermir Lenjani
Ermir Lenjani

Ermir Lenjani nuk do t’i bashkohet Guingamp pasi mesfushori i Kombëtares nuk e ka pranuar ofertën e klubit francez.

Kur dukej se gjithçka ishte e mbyllur, me 500 mije euro për Renne dhe kontratë 3-vjeçare për Lenjanin, ky i fundit ka vendosur të presë për një tjetër ofertë, pasi edhe Renne që zotëron kartonine tij nuk e do më lojtarin

S'KA KOMENTE

Comments are closed.