Lenjanin e duan në Gjermani dhe Greqi

0
SHPËRNDAJE

Ermir Lenjani
Ermir Lenjani

Ermis Lenjani, mesfushori i Kombëtares, i cili sezonin e fundit u aktivizua me Nantën, me shumë mundësi do ta lërë kampionatin francez.

L’Equipe në Francë shkruan se për shërbimet e lojtari të të linjës së majtë janë vënë dy ekipe.

Verder Bremeni në Gjermani dhe AEK-u në Greqi po e vëzhgojnë Lenjanin, kartonin e të cilit e zotëron Rene, që është e gatshme ta shesë atë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.