Lens “pushtohet” nga ngjyrat kuqezi

0
SHPËRNDAJE

imageKur kanë mbetur edhe pak orë nga ndeshja Shqipëri-Zvicër, qyteti i ku do të zhvillohet ndeshja e shumë pritur, Lens është “pushtuar” nga tifozët e Kombëtares Shqiptare. imageTifozët shqiptarë me këngë dhe flamuj kanë ndezuar atmosferën në rrugët e këtij qyteti. Kjo gjë tregon se mbështetja ndaj djemve kuqezi të drejtuar nga De Biasi nuk do të mungojë, ashtu si gjithmonë. image

S'KA KOMENTE

Comments are closed.