Leo Messi sërish baba, lind Mateo

0
SHPËRNDAJE

Gjatë ditës së premte bashkëshortja e tij Antonella Rocuzzo ka sjell në jetë Mateon e vogël, fëmijën e dytë e yllit të Barcelonës, Messi. Lindja e fëmijës erdhi me anë të operacionit cezarian. Messi ka humbur stërvitjen për të qendruar pranë bashkëshortes, por prezenca e tij ndaj Atletico Madrid nuk është në diskutim.

Tashmë Messi do të ketë jo vetëm përkujdesje për topin në fushën e blertë, por edhe për dy djemtë e tij Mattias dhe Mateo.

Barcelona's Argentinian forward Lionel Messi celebrates after scoring a goal during the UEFA Super Cup final football match between FC Barcelona and Sevilla FC in Tbilisi on August 11, 2015. AFP PHOTO/KIRILL KUDRYAVTSEV
Barcelona’s Argentinian forward Lionel Messi celebrates after scoring a goal during the UEFA Super Cup final football match between FC Barcelona and Sevilla FC in Tbilisi on August 11, 2015. AFP PHOTO/KIRILL KUDRYAVTSEV

S'KA KOMENTE

Comments are closed.