Leomir prezantohet te Kukësi

0
SHPËRNDAJE

12006316_1629752113969310_5869413619004231616_n
Prezantimi i Leomir (Foto: Sporti sipas Bakut)

Portali Sporti sipas Bakut njofton se Leomir Soarez Cruz, i njohur shkurtimisht si Leomir, ka bërë sot prezantimin zyrtar te Kukësi. Braziliani 28-vjeçar është mesfushor i avancuar, dhe ka luajtur në të kaluarën edhe te Botafogo në vendin e tij. Ndërkohë, në Kukës, të gjithë janë të kënaqur me këtë afrim që premton rritje të ndjeshme cilësie në një repart ku nënkampionët kishin nevojë.

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.