Lëvizje në mbrojtjen e Laçit

0
SHPËRNDAJE

14715593_561956950665372_504004841713906187_o

Laçi luan të shtunën me Korabin, sfidë në të cilin trajneri Ndreu nuk do të ketë shërbimet e mbrojtësit Bruno Lulaj.

“Goleadori’ i kurbinasve u ndëshkua me karton të vedhë ndaj Teutës dhe mungoj ndaj dibranëve, ndërkohë që rikthehet nga pezullimi Arbër Shala.

Gjatë këtyre ditëve trajneri Ndreu duhet të vendosë për partnerin e Qaqit në qendër të mbrojtjes, dhe alternativat janë Bruno Lipi dhe Eglentin Gjoni. /minuta90.com/

S'KA KOMENTE

Comments are closed.