Lëvizje te Kukësi

0
SHPËRNDAJE

vidovicKukësi pret sot mbrojtësin Marko Vidoviç, i cili sipas Panorama Sport pritet të testohet dhe më pas stafi teknik të marrë një vendim. Ish-mbrojtësi i Partizanit në rast se kalon testin do të zërë vendin e lënë bosh për Micin që u transferuar te Skënderbeu. Gjithashtu një lajm tjetër vjen për mbrojtësin Jeremiah Akorful, i cili pritej të vinte te Kukësi, por shuma e kërkuar prej tij ka stepur kuksianët që kanë zgjedhur Vidoviç.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.