Lewis Hamilton, me ish te fejuaren e Balotelit

0
SHPËRNDAJE

Muajin e shkuar u përfol për një ndarje mes tij dhe Rihannës, ndërsa kujtojmë se një vit më parë ai u nda nga Nicole Scherzinger.

Lewis tanimë ka ndërruar shije, pasi është parë duke lëvizur me ish të fejuarën e futbollistit Mario Balotelli, Fanny Neguesha.

30 – vjeçari Lewis dhe 25 – vjeçarja Fanny janë fotografuar teksa ishin nisur për në Chiltern Firehouse në Londër, në mbrëmjen e “GQ Awards”.Hamilton

S'KA KOMENTE

Comments are closed.