Liga e Kampioneve/ Laçi e Tole titullarë në Londër

0
SHPËRNDAJE

2CE6E47800000578-3253627-image-m-135_1443539579858
Thierry Henry gjatë ndeshjes së djeshme

Ështe zhvilluar të martën edhe takimi i Ligës së Kampioneve për moshat mes Arsenalit dhe Olympiakos të Pireut, garë që zhvillohet paralelisht me “të mëdhenjtë” e Europës. Në dallim me ekipin e Wenger, ka qenë Arsenali “i vogël” që ka fituar 3-2 ndaj ekipit grek që në radhet e vet ka patur dy të rinjtë shqiptarë, Qazim Laçin dhe Ardit Tolin që kanë luajtur titullarë gjatë gjithë takimit. Në këtë takim ka qenë në stolin anglez edhe Thierry Henry që po mundohet të përfitojë eksperiencë në trajnim.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.