Lika “out”

0
SHPËRNDAJE

 

Gilman Lika ne pergatitje.Gilman Lika është i pafat. Pas dëmtimit të pësuar në gju ka rezultuar serioz dhe pas rezonancës magnetike konkluzioni i stafit mjekësor është për një pushim 3 javore të mesfushorit shkodran të bardhebluve. Ai është larguar tashmë nga rezidenca në Zlatibor për tu rekuperuar në Tiranë.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.