Lila-Janina, gati kontrata

0
SHPËRNDAJE

andi-lila-sh-euml-non-supergol-dhe-mund-ka-ccedil-en-video_hdAndi Lila duket se do të mbetet te Pas Janina, teksa mediat greke raportojnë për nisjen e bisedimeve me drejtuesit, bisedime të cilat janë në fazë të avancuar.

Lojtarit polivalent të Kombëtares i skadon kontrata verën e ardhshme, por Pas Janina kërkon ta mbajë në skuadër pavarësisht ofertave. Kontrata e re që pritet të nënshkruhet, do të zgjatë deri në vitin 2020.

S'KA KOMENTE

Comments are closed.