Lineker: Pogba më i mbivlerësuari në botë!

0
SHPËRNDAJE

 

Ish-sulmuesi i Anglisë Gary Lineker ka folur për yllin e Juventusist dhe Francës, Pogba. Sipas tij ky lojtar është më i mbivlerësuari në botë. Reagimi i tij ka ardhur pas faullit të shkaktuar në penalltin e fituar nga Irlanda.1465532772_griezmann-koscielny-giroud-pogba-france

S'KA KOMENTE

Comments are closed.